Úvod » Ke kolaudaci » Set pro kolaudaci rodinného domu - EXCLUSIVE (vč. revize)


        

Set pro kolaudaci rodinného domu - EXCLUSIVE (vč. revize)

Hasicí přístroj 43A 233B C - zvýšená hasební schopnost + designový hlásič požáru se zabudovanou baterií se životností 10 let

akce top produkt

 

Transparentní historie ceny
Dostupnost: skladem
Číslo produktu: 1234
bez DPH : 1 313 Kč
s DPH (21 %):
1 589 Kč

Set pro kolaudaci rodinného domu - EXCLUSIVE

Vysoce kvalitní balíček pro náročné. Extra vysoká hasicí schopnost hasicího přístroje, společně s drobným designovým hlásičem, který nevyžaduje pravidelnou výměnu baterie. Tento set je především pro ty, kterým nestačí jen splnění legislativních požadavků, ale kteří chtějí tu nejvyšší kvalitu, bezpečnost a přitom také hledí na estetickou stránku. 

Hasicí přístroj českého výrobce o hasební schopnosti 43A/233B/C + designový autonomní detektor kouře s integrovanou baterií s životností 10 let, dodáváno včetne revizní zprávy, držáku pro připevnění na zeď.

Špičkový typ hasicího přístroje pro použití v domácnosti, dílně a garáži, v průmyslu nebo administrativě.

Hasicí přístroj má extra vysokou hasební schopnost, tedy se stejným množstvím náplně (6 kg jako levnější typy HP) uhasíte větší požár.  

Tento hasicí přístroj je certifikován na hodnoty 43A/233B/C. Což znamená, že je při certifikační zkoušce schopen 3x za sebou uhasit zkušení požár o rozměrech hranice 0,5 x 0,5 x 4,3 metrů a to už je pořádný oheň. Jedná se o více než dvojnásobnou hasební schopnost než která byla vyžadována dřívějšími stavebními projekty. 

Decentní uchycení hadice na boku přístroje. 

Provedení ve vysoké kvalitě. Vkusný design, zapadne do každého interiéru. Kvalitní práškový lak v barvě RAL 3000.

 

KVALITNÍ HASICÍ PŘÍSTROJ ČESKÉ VÝROBY, ŽIVOTNOST 20 LET!

Nejuniverzálnější typ hasicího přístroje, s extra vysokou hasební schopností pevných látek, hořlavých kapalin i plynů. Použít se dá prakticky kdekoliv. Nejčastější je umisťován v rodinných domech (vhodný ke kolaudaci - převyšuje požadované hodnoty 34A), garážích, dílnách, obchodech, průmyslu, administrativních firmách, nákladních automobilech a prakticky ve všech provozech. Oproti "klasickým" hasicím přístrojům uhasíte výrazně větší požár.

 

Hasicí přístroj je díky své hasební schopnosti hořlavých kapalin vhodný též pro kolaudaci garáží (převyšuje požadované hodnoty na hasební schopnost 183 B).

 

Lze jej použít i k hašení elektrických zařízení pod napětím do 1000 V z minimální vzdálenosti 1 m.

 

Dodáváme včetně standardního držáku na stěnu a revizní zprávy.

 

Přístroj je pod stálým tlakem, po použití je znovu naplnitelný. Tlak hasicího přístroje je viditelný na manometru, instalovaném na ventilu, díky tomu může hodnotu tlaku průběžně kontrolovat každý uživatel. Životnost hasicího přístroje je 20 let.

 

DESIGNOVÝ AUTONOMNÍ HLÁSIČ POŽÁRU S INTEGROVANOU BATERIÍ

S požárním hlásičem významného německého výrobce se můžete vyhnout neštěstí, které by mohlo nemilosrdně zasáhnout vás, vaši rodinu i váš majetek. Tento praktický a designově přívětivý přístroj vás totiž dokáže včas upozornit na riziko požáru – jakmile detekuje kouř, dá vám o hrozbě vědět spuštěním hlasité sirény (85 dB). Vy tak můžete vše vyřešit ještě dříve, než dým propukne v ničivé plameny.

Zařízení je vybaveno senzorem, který vám vydrží dlouhých 10 let. Stejnou životnost má pak také lithiová baterie (9 V), jež přístroj napájí. Celou dekádu se tak nemusíte vůbec o nic starat – hlásič bude po celou dobu spolehlivě dbát o vaši bezpečnost.

Stará se spolehlivě o váš klid zejména v situacích, kdy byste sami varovné signály mohli přehlédnout nebo ve chvílích, kdy se v daných prostorech nevyskytujete.

Balení obsahuje:

  • návod k použití
  • instalační sáček

Hlásič je dodáván s prohlášením o shodě, které slouží jako doklad o vlastnostech instalovaného výrobku při kolaudaci.

MDVjO