Úvod » Hlásiče požáru a CO » Požární hlásič a detektor kouře WIFI


        

Požární hlásič a detektor kouře WIFI

Požární hlásič vč. 2x baterie CR2 - s životností až 5 let

novinka top produkt

 

Dostupnost: skladem
Číslo produktu: 1238
bez DPH : 727 Kč
s DPH (21 %):
880 Kč

Hlásič požáru s WIFI připojením je tou správnou volbou pro ochranu nejen "chytrých" domácností. Tento velmi spolehlivý a praktický přístroj zajistí včasné upozornění na riziko požáru a to jak akustickým signálem s hodnotou 85 dB, ale také prostřednictvím notifikace na vašem mobilním přístroji. Hlásič funguje na fotoelektrickém principu rozptýleného světla, o možném riziku se tak dozvíte ještě před vznikem plameného hoření, kdy jsou v prostoru viditelné stopy kouře.

POZOR! Nejdená se o hlásič splňující certifikaci potřebnou k naplnění požadavků vyhl. 23/2008 Sb., o technických podmínkách požární ochrany staveb. Nelze jej tedy použít jako nezbytnou podmínku pro kolaudaci nových staveb. 

 

Hlásič je plně autonomní, lze jej využívat i bez propojení s dalšími přístroji či mobilem. Pro využití notifikací je třeba propojení s domácí WIFI a následně spárování s mobilem prostřednictvím mobilní aplikace (Tuya Smart nebo Smart Life – Smart Living), která je v českém jazyce a lze ji bezplatně stáhnou prostřednictvím služeb Google play (pro Android) nebo na App Store (iOS).

 

Bezstarostně až 5 let!

Detektor je napájen 2 bateriemi CR2, které zajišťují dlouhou výdrž, dosahujicí při nulovém počtu hlášení až 5 let (při 10 alarmech denně je životnost okolo 1 roku). O končící výdrži baterií se dozvíte prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu.

  

Možnost připojení k dalším zařízením

Požární hlásič lze pro větší efektivnost propojit i s dalšími zařízeními, jako je například WIFI siréna, kterou lze instalovat i na vzdálenější stranu objektu či do jiného patra budovy. 

Další možností je například propojení s chytrou zásuvkou, která po obdržení signálu z detektoru zapne nebo naopak přeruší přívod energie (např. zapne napojené výstražné světlo).

 

Snadná instalace

Hlásič doporučujeme umístit do každé místnosti vaší domácnosti, a to na strop, vždy přibližně do středu místnosti. K instalaci tohoto zařízení můžete buď využít vruty a hmoždinky nebo lepící pásku, které jsou součástí našeho balení.

 

Technické parametry:

Detekce: fotoelektrická, optická detekční komora

Instalace: autonomní, bez nutnosti připojení k dalším zařízením, prostřednictvím šroubků nebo lepicí pásky (součást balení) 

Akustický signál: 85dB 

Použití: vnitřní

Provozní teplota: 0 až +50 °C

Rozměr: 60x25mm

Napájení: 2x baterie CR2 (výdrž baterií 5 let bez spuštěného poplachu)

Lze naprogramovat na různé akce (Automatizace)

Bezplatná mobilní aplikace v českém jazyce pro zařízení s iOS a Android (Smart Life - Tuya)
Podpora Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT
Wi-Fi 2,4 GHz

MWZlYjkwN